Błotniki


Błotniki są istotnym elementem wyposażenia maszyn budowlanych, chroniąc je przed błotem, kamieniami, i innymi zanieczyszczeniami. W kategorii "Błotniki" w IPPARTS, oferujemy szeroki wybór błotników kompatybilnych z maszynami marek takich jak CAT, JCB, Volvo, Doosan, Hitachi, Hyundai, Bobcat, John Deere, Liebherr. Nasze błotniki są zaprojektowane, aby skutecznie chronić maszyny i zwiększać ich żywotność poprzez ograniczenie kontaktu z szkodliwymi czynnikami.

Oferujemy błotniki o różnych rozmiarach i kształtach, dostosowane do różnych modeli maszyn budowlanych. Są one niezbędne do ochrony kluczowych komponentów maszyny, jak również do zwiększenia bezpieczeństwa na placu budowy przez zmniejszenie ryzyka wyrzucania przez koła kamieni i innych przedmiotów.

W IPPARTS dbamy o to, aby nasze błotniki były wytrzymałe, trwałe i łatwe w montażu. Wybierając nasze produkty, inwestujesz w praktyczne rozwiązania, które poprawią funkcjonalność i bezpieczeństwo Twoich maszyn budowlanych.

NOWOŚCI

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.